supplied by mit4mit      
whatsapp envelope facebook
אני ובן זוגי חיפשנו מקום בטבע לחתונה קטנה בשישי צהריים. "חוות דרך ארץ" הייתה המקום הראשון שהלכנו לראות, נתקלנו בו אגב שיטוט באינטרנט, התמונות נראו נחמדות, אך לא מעבר לכך. בגלל הקרב...ה לבית והאפשרות לקיים חתונת חוץ החלטנו לבקר במקום. כשהגענו נדהמנו שנינו לגלות גן עדן קטן חבוי לבינות ההרים המקיפים אותו, גם דרך הגישה אליו על היקפו של המושב הוסיפה לאווירה – מושב, טבע, אי של קסם והרגשת האינטימיות, החיבוק של ההרים והטבע את הגן. שירן קיבלה אותנו בפעם הראשונה וליוותה אותנו לכל אורך התהליך, כולל ביום האירוע עד לסיומו, קיבלנו פרטים ראשוניים דיי מפורטים על מחירים, אפשרויות, עשה ואל תעשה כשבסופו שירן הביטה בנו ואמרה :"יש לי הרגשה שאתם עוד תחזרו אלינו"  המשכנו לחפש, ראינו עוד כ10 מקומות בשבוע שלאחר מכן, ולאחר התלבטות בין מקום זה למקום נוסף בחרנו ב"חוות דרך ארץ" – הגישה למקום נטולת איזורי תעשייה, נטולת סביבה עירונית, תחושת האיחוד עם הטבע, האינטימיות עם מי שנמצא במקום (להבדיל משטחים אינסופיים ש"גוזרים" מהם פינה קטנה לקיום אירוע כזה או אחר ויש "התפזרות") אין עמודי מתח גבוה או גורדי שחקים מסביב, ועדיין כשהמדובר הוא בגן אירועים מסודר, מזמין ונעים כ"כ עשו את שלהם ואכן חזרנו. שירן עזרה לנו בכל פרט ועניין, מחירים, עיצוב, התמודדות וקישור עם ספקים, תכנון לו"ז, התאמת המקום בדיוק לצרכינו והכי חשוב – הייתה שם בשבילנו כדי להקשיב לתמוך ולעזור בכל השינויים האחרונים שנגזרו עלינו כשהחליטו לסגור את המדינה. כשחיפשנו אותה והיו לנו שאלות היה לנו תמיד עם מי לדבר, תמיד היה מענה והייתה תקשורת. כשהבנו שחלק מהמשפחה מחו"ל לא תוכל להגיע בגלל הסגר, שירן התגמשה איתנו ,בלי לחשוב פעמיים, על מספר האורחים והסכימה לשמור לנו את אותן ההטבות גם עבור מספר האורחים החדש אליו התחייבנו. (כמובן שעלו גם הצעות של חתונות ממש מצומצמות בהתאם למגבלות הקורונה דאז) בזמן שחברים שלנו סיפרו לנו שהאולם נעלם להם, שהם לא יודעים מה יקרה עם הכסף/ אירוע שלהם, לנו תמיד היתה אוזן קשבת ויד מושטת לעזרה. על כך נהיה תמיד אסירי תודה! ביום האירוע כשהגענו למקום הכל כבר היה מוכן ומתוקתק, עמדות האוכל, הברמנים ועמדות הקוקטיילים, השולחנות ערוכים, החופה, אווירה רגועה ואנרגיות חיוביות. שירן הייתה שם עוד הרבה לפנינו, דאגה שכל יעבוד, שהאוכל יצא בזמן, ווידאה שהאורחים מרוצים, ששומרים על נקיון המקום, שלא חסר כלום, שאחנו מרוצים ויותר מזה – שאנחנו לא עושים כלום חוץ מלהנות באירוע שלנו וכך היה. האורחים נהנו מהמקום, מהאווירה, מהאוכל (שאגב היה חלבי אבל היה ממש גורמה) מהשתייה וכמובן מהיחס. אז שירן ועופר המון המון תודה לכם על חווייה מופלאה!!
תאריך קבלת השירות: 26/06/2020
מחיר: 329
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
הכל היה ממש מושלם עד הקורונה, כאשר רצינו לדעת מה יקרה עם כפסנו במידה והאירוע לא יוכל להתקיים. עד היום מתחמקים מאיתנו והמקדמות שקיבלנו לא הושבו אלינו, ואף דרשו שנשלם 75 אחוז מאירוע ...שלא התקיים. מציעים לשמור מרחק מחוות דרך ארץ.
מחיר: 500
הערות לגבי המחיר: זו הצעת המחיר שקיבלנו על חתונת קורונה
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
לפני 7 חודשים
היי שירלי , תודה על הפתיחה המפרגנת אכן דאגנו, עמלנו, השתדלנו והתאמצנו שתהיו מרוצים לאורך כל הדרך עד רמת השלמות. וכמובן אם היינו מגיעים לקיום האירוע בפועל חוות הדעת הייתה תואמת לתחילת דבריך "הכול היה ממש מושלם" ! לצערנו המסלול המקורי שבנינו וחלמנו עבורכם במשך שמונה חודשים קיבל שינוי בשל משבר הקורונה. במיוחד בתחילת המשבר עטפנו אתכם ברוגע, ובנחת אשר באה לידי לביטוי בזמינות גבוהה במיוחד לכל בקשה, הערה או סתם שיחת עידוד חברית כדי לשפר את ההרגשה במקצת. ברוח התקופה וככל שהמשבר העמיק ואיתו ההגבלות שריינו עבורכם שלושה תאריכים שונים וזאת על מנת להגשים עבורכם את החתונה שכל כך ציפתם לה (וגם אנחנו).שהייתה יכולה להתקיים לפי חלון הזדמנויות בהתאם להנחיות הקורונה. מעבר לכך הפעלנו אמצעים נוספים על מנת לנסות להבטיח את קיום האירוע בכל עת, ופעלנו על מנת להוציא רישיון למסעדה, וכן נערכנו לקיים אירועים בקונספט של חתונה מצומצמת והפעלנו גמישות מרבית בכל פעם בה נדרשנו לדחות את האירוע פעם נוספת. עשינו את מיטב מאמצינו לרצות בכל שלב של התקשרות, החל משלב סגירת האירוע בו התאמנו את עצמנו למסגרת התקציב שלכם, וכך פעלנו לאורך כל הדרך מולכם. ברור לנו שהמצב לא אידאלי וברור לנו שאתם חווים מעמסה כבדה בתקופה הזו ולכן רצינו להמשיך לתמוך ולהגיע להסכמות שיוציאו אתכם מאושרים כביום חתונתכם. צר לנו שהגענו לאי הבנות בעניין התשלום אך גם כאשר אתגרים אלו צפו סיפקנו מענה רחב בהתאם לידע שניתן לנו ע"י גורמים ממשלתיים ואף המשכנו להציע אלטרנטיבות לקיום האירוע. היינו שמחים להביא כל טענה למקומה בשלום ,ולכן הפצרנו וביקשנו סבלנות על מנת ש"חוות דרך ארץ" תוכל לספק את המענים בהתאם, לעיתים פתרון הוא תוצאה של סבלנות והכלה ומציאת עמק שווה בסיטואציה שנכפתה על שני הצדדים בעיקר בתקופה בה אי הוודאות לא פסחה גם עלינו ולמרות זאת מאמצינו להגיע לעמק השווה גם בהתכתבויות קודמות וכל מאמצנו להגיע לפשרה נחסמו על ידכם. אנו רוצים לציין שיש לנו זוגות נוספים שדחו את האירוע מספר פעמים או נאלצו לקיים אירוע במתכונת מצומצמת, שהקמנו עבורם אירועים מדהימים (מוזמנת לעיין בחוות דעת נוספות ) וליוונו יד ביד יחד עם הקושי את הגשמת האירוע ללא רבב, בסבלנות, באהבה, בהכלה ואפילו עד רמה של שינויים של הרגע האחרון ,סידורי הושבה עבור הזוג, ומציאת פתרונות לכל בעיה שעלתה בתכנון האירוע עקב הקורונה . כאן בחוות דרך ארץ הדלת שלנו פתוחה לרווחה ואנחנו מלאים כרימון ברצון ובכוונות טובות להביא גם את הסיטואציה הזו לסיום ראוי בדיוק כפי שפעלנו עם כל הזוגות המאושרים של "חוות דרך ארץ" עליה שאר חוות הדעת שנכתבו יעידו. מאחלים לכם שנה טובה ובשורות טובות . צוות חוות דרך ארץ
אני כותבת את ההמלצה הזו עם הלב הכי שמח ומלא שיש. לא יודעת ממה להתחיל... נתחיל מכך שזה המקום הכי יפה שראינו בירושלים, עמק האלה והסביבה בפער!!! כל פינה שם קסומה ויפה בפני עצמה, והכל ...ביחד משתלב בהרמוניה מושלמת לחתונה בטבע עם נוחות של אולם אירועים. שירן, מנהלת האירוע והנציגה של עופר שעבדה מולנו, היא אגדה בפני עצמה... שירן הייתה איתנו הכי שאפשר בכל התהליך, הקשיבה לכל גחמה ורצון של עיצוב/ תוספות/ לו"ז, ואפילו פתרה לנו כמה וכמה סוגיות ובעיות מול הספקים השונים. צריך להכיר אותה כדי להבין. בולדוזרית אמיתית! הרגשנו הכי עטופים שיש, שלכל בעיה/ שאלה שנעלה יהיה מענה מיידי ואיכותי. וכך גם האירוע עצמו- תקתק בצורה הכי חלקה שיש, לא הספקנו לצייץ וכבר שירן הייתה שם וסידרה הכל. אם כל זה לא מספיק, האורחים פשוט לא הפסיקו לעוף על המקום ולהגיד לנו שזה אחד המקומות הכי יפים לחתונה שהם היו בו.
אהבתי: הכל. תעשו טובה לעצמכם ותתחתנו שם!
הטיפ שלי: עופו על הרעיונות שלכם שם, יש לכם כתובת.
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
נועה ואני הגענו לחווה ומהרגע הראשון ידענו שמצאנו את מה שחיפשו. אחרי שיחה קצרה עם עופר, הבעלים של המקום שהזמין אותנו לכוס תה צמחים משלל התבלינים הגדלים בחווה (הריח ניכר באויר) גם יד...ענו שיש לנו על מי לסמוך. סגרנו בספטמבר חתונה ליוני ובזמן הזה החווה עברה שיפוץ מקצה לקצה הכולל ריהוט, קייטרינג, בר ודשא שלא היה מבייש אפילו את הקאמפ נואו רגע לפני גמר ליגת האלופות. התחתנו בתקופת הקורונה. התאריך המקורי שלנו היה ב-11/06/2020 ולבסוף התחתנו ב-18/06/2020 אחרי אין ספור תאריכים חלופיים. עופר והצוות שלו תמיד היו עבורנו בכל שלב והרגשנו שיעשו את הכל כדי שהאירוע שלנו ייצא לפועל על הצד הטוב ביותר. אנחנו כבר כמעט שבועיים אחרי החתונה, ולא מפסיקים לקבל מחמאות על ה-כ-ל! האוכל, האווירה, המסיבה, אפילו הרב שלנו אמר שכל כך כיף לו ושמעולם לא היה במקום כזה. לסיכום: המקום מהמם! האוכל מצויין! הבר משגע! האקוסטיקה מעולה! וכולם נהנו! ומעל הכל, יחס מושלם! מקצועיות! מקצוענות! והכל תמיד באהבה, בחיוך ובשמחה. אם היה אפשר, היינו מתחתנים שם עוד פעם. בשורת טובות, בריאות ומזל טוב לכולם!
תאריך קבלת השירות: 18/06/2020
הטיפ שלי: שזה עובר בטיל! תהנו מכל רגע!
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
המקום מיוחד ומקסים, ממש באווירה אחרת וקסומה. לקחת בחשבון שלא בהכרח יתאים לכל אחד (זמן נסיעה מעט ארוך וחנייה בעייתית). מעט חסרונות - שירותים לא תמיד נקיים מספיק, צוות המלצרים מקסים ...אך לא תודרך בהתאם על מנות מיוחדות טבעוניות/מנות ילדים/ללא גלוטן (ממליצים להציע לאורחים באופן אקטיבי). מקום נפלא בטבע ונראה נהדר - אנחנו עשינו אירוע בחוץ והיה פשוט מהפנט. האוכל (בחרנו בליאב קייטרינג) היה פשוט מצוין ולא הפסקנו לקבל מחמאות מהאורחים במהלך ואחרי האירוע. ציון - הנציג מטעם ליאב קייטרינג, ליווה אותנו לאורך כל התהליך החל מלראות את המקום ועד לסגירות אחרונות לפני האירוע. היה זמין וסבלני לכל שאלה ובקשה מיוחדת שהייתה לנו. בקיצור הרגשנו איתו מאוד בנוח והוא פשוט נכס למקום! שמחים מאוד שהחלטנו להתחתן במקום, שוב תודה לציון :)
תאריך קבלת השירות: 19/09/2019
אהבתי: המקום מקסים במיוחד האוכל כנ"ל וציון :)
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
המלצה חמה מאוד ! בחרנו להתחתן בחוות דרך ארץ אחרי שראינו הרבה מקומות, ואחרי שחשבנו שנרצה לעשות הפקה מאפס בטבע. כשהבננו שהעלויות מוגזמות, החלטנו כן ללכת על גן אירועים, אבל היה חשוב ...לנו שהגן יהיה הכי טבעי ונקי מאסתטיקה של אירועים. שיהיה פשוט כמו שזה נשמע- גן. הגענו לחוות דרך ארץ, ובשנייה התאהבנו! מצאנו את היער שלנו... חווה קסומה שבתוך יער קסום, אין מילה מדוייקת יותר . מעבר לעובדה שהמקום עצמו יפהיפה, העבודה מול מנהל האירועים ציון הייתה מדהימה. ציון הוא איש נעים, קשוב ואכפתי. זמין לשאלות תמיד, מקצועי וכנה. הוא הפך את תהליך החתונה שלנו לקליל, פשוט ונעים. ציון - תודה רבה !! במקום הייתה 100% התגמשות איפה שהם יכולים. אם לא הייתה מנה שאהבנו, העברנו להם תיקונים והם קיבלו באהבה ועשו מה שביקשנו. באירוע עצמו האוכל היה מעולה, קיבלנו תגובות טובות מכולם. הברמנים היו מקצוענים וידעו לעמוד בלחץ (חתונה גדולה יחסית של 360 איש). ובקיצור - אנחנו ממליצים בחום לכל זוג שרוצה חתונה במקום טבעי ונעים, הכי קרוב לטבע הפתוח שיש.
תאריך קבלת השירות: 13/06/2019
אהבתי: את היופי של המקום, את הגמישות של החבר'ה שם לצרכים שלנו.
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
wow כשחיפשנו מקום לחתונה רצינו מקום פשוט ובטבע. ממש שיהיה כמו האופי שלנו, אנחנו פחות מתחברים לאירועים הגדולים. כשראינו את המקום היינו בשוק, כאילו המקום הזה נוצר עבורנו, אחד המקומ...ות היותר יפים אם לא הכי יפה שראינו לחתונות, ובדיוק באופי שלנו, ממש טבע בשיא תפארתו. ציון עימו התקיימו כל הפגישות בנאדם מדהים, קשוב ורוצה שהכל יהיה מושלם ושנצא מרוצים. פשוט סבלני!!! רחלי הייתה מנהלת האירוע באותו יום וגם היא פשוט מדהימה.. ממש הרגשנו כייף ולא דאגנו מכלום ביום האירוע, רק נהננו!!!! האוכל היה מושלם ואלו הביקורות שקיבלנו בנוסף ליופי ולייחודיות של המקום.. בקיצור מקום מושלם!!!!
תאריך קבלת השירות: 19/09/17
אהבתי: הכל הכל הכל
לא אהבתי: לא קיים
הערות לגבי המחיר: המחיר הוגן לחלוטין!!
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
מקום מדהים!!!!! בן זוגי ואני התחתנו בחוות דרך ארץ ב23.5.17, עדיין בטירוף מהאירוע המדהים שהיה לנו! המקום כל כך יפה, טבעי, מושקע ומטופח. אהבנו שם הכל! במיוחד את ציון חלק מהבעלים של ה...מקום וחברת הקייטרינג (ליאב קייטרינג), שליווה אותנו יד ביד, הקשיב לכל הבקשות שלנו , היה תמיד זמין לכל שאלה, בכל שעה ובכל זמן ביום והשתדל כל כך שהכל ייצא כמו שצריך, כולל בערב האירוע. במהלך האירוע האוכל היה מדהים, צוות העובדים הכיל אנשים בוגרים ונעימים. כל ההתנהלות מול המקום הייתה מושלמת! ציון אפשר לנו להביא עיצוב חיצוני ולא הגביל אותנו מבחינת רשימת ספקים. אין לנו ספק שאם ימשיכו באנושיות הנדירה הזו שכבר לא קיימת היום כמעט באף מקום (לצערנו), יגיעו רחוק! מאוד! חשוב לנו לציין שעד היום אנשים מזכירים את החתונה שלנו כחתונה שלא רואים בכל יום. כל למה שנותר לנו הוא לומר לך ציון ולכל הצוות המון תודה, השארתם לנו טעם של עוד... אוהבים!!! (ולכל אלו שעדיין מתלבטים, תגידו כן ;) )
תאריך קבלת השירות: 23/05/17
אהבתי: הכל.
לא אהבתי: ערב הטעימות ממש ביאס אותנו. אפילו חשבנו לבטל את החוזה... אבל משהו במקום ובבעלים אמר לנו לסמוך עליהם, לכן שינינו חלק מהתפריט למתכונים שאנחנו אוהבים יותר ושלא הוגשו במהלך הטעימות. מבחן המציאות קבע שהאורחים ואנחנו נהנו ממש מהאוכל והכל היה טרי וטעים מאוד.
מחיר: 255
הערות לגבי המחיר: מחיר המנה שולם דרך Easywed וכלל הגברה ותאורה ודברים נוספים במהלך הערב
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
רצינו בהתחלה חתונת טבע כמה שיותר בטבע, אז הסתכלנו על הפקות עצמיות בכל מיני קרחות יער. הבנו שהמחירים מאוד לא ריאליים להפקה עצמית וכן שמדובר בכאב ראש לא מבוטל עבורינו. עדיין שמרנו על... החזון והגענו לחוות דרך ארץ- ופשוט התאהבנו- יש לזה את היתרונות של חתונה והפקה עצמית בטבע. המקום פשוט לא נהרס ע״י בני אדם, מרגישים ביער (ויש גם חירבת מדהים שמצויין לצילומי חתן כלה ולזולה ליד במהלך החתונה!!), ובנוסף יש שם את כל היתרונות של גן אירועים מוסדר. ציון, בעל המקום, פשוט מקסים ומושלם. כל שאלה ובעיה הוא פותר בשנייה ובמקצועיות. פשוט נתן לנו שקט אדיר לאורך כל התהליך, וביום עצמו כל הבקשות וההבטחות נענו ויותר. בחתונה עצמה הייתה לנו מפיקת אירוע מקסימה- רחלי, והיא פשוט תיקתקה את האירוע בדיוק לפי מה שסגרנו עם ציון. עד הרגע האחרון ציון הלך לקראתינו ושינה דברים בהתאם לתנאי השטח המשתנים. שוב אדגיש- עם ציון וליאב קייטרינג היה לנו שקט אמיתי- והמקום קסום כל כך והאורחים חזרו על זה גם באוזנינו (כפי שאנחנו גם הרגשנו). האורחים כולם טענו שהאוכל היה להם ממש ממש מדהים (אנו לא הספקנו לאכול ביום עצמו כמעט רק קצת בהתחלה והרגשנו כמותם וגם בטעימות). בערב עצמו (חתונת יוני יום חמישי) היה מזג אוויר מושלם (אין לחות), והסאונד (בגלל שזוהי באמת חתונת טבע) התפזר בצורה מושלמת ונעימה. מי שרצו לדבר יכלו בכיף, ומי שרצו להתפרע ברחבה נהנו ממוסיקה טובה. בקיצור- המקום קסום, האווירה אש, האוכל פצצה, הסאונד מתפזר בצורה מושלמת שמתאימה לכל הגילאים והרצונות, והכי חשוב שהצוות פשוט מקסים, נגיש, מקצועי ותומך וכן עומד במילתו אחד לאחד והולך לקראתך. היה לנו שקט בנשמה. ממליצים בחום ובחום!!! הערב הטוב בחיינו- הכי שמח!!!! תודה ליאב קייטרינג!!
תאריך קבלת השירות: 22/06/17
אהבתי: הכל!!! יחס אנושי חם, נגיש ומקצועי
לא אהבתי: אהבתי הכל כאמור :)
מחיר: 109,000
הערות לגבי המחיר: מקדמה 1000
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
חיפשנו מקום בטבע, עם אופציה למקום סגור (חתונה בסוף מרץ) לא קיטש מדי, לא פנסי מדי, פשוט וטבעי. חוות דרך ארץ הייתה המקום המושלם בשבילנו, עשינו את הקבלת פנים והחופה בחוץ, היה מהמם, אי...נטימי בטירוף (220 איש בערך) נרות על העצים, ואפילו מדורה קטנה בצד. אחרי החופה האירוע עבר פנימה וגם בפנים היה מהמם, מרווח ונעים. היחס היה מצוין והתייחסו לכל בקשה שלנו מעל ומעבר, המנהלת אירוע הייתה נוכחת בטירוף בכל האירוע ודאגה מאוד שהכל יעבוד. ציון לאורך כל הדרך היה קשוב ונעים בטירוף. איך שהגעתי למקום הייתי כל כך מאושרת כי היה פשוט יפה בטירוף. פינקו אותנו בדברים שלא הזמנו כמו ארטיקים ברחבה וצייסרים מקרח, והאורחים כולם אמרו שהאוכל היה מצוין. אנחנו ממש שמחים שבחרנו את חוות דרך ארץ.
תאריך קבלת השירות: 30/03/17
אהבתי: הכי אהבתי את המקום עצמו, אבל גם אהבנו את ההתנהלות שהכי לא דחפו לנו שטויות כמו סידורי שולחנות או סטייק אנטריקוט ותמיד היו כנים בטירוף.
לא אהבתי: חלק מהאנשים התלוננו שזה קצת רחוק אבל לטעמי זה ממש לא רחוק, שעה נסיעה מהמרכז זה אחלה וזה גם בין תל אביב לירושלים.
מחיר: 270
הערות לגבי המחיר: חמישי בערב.
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
בתור מישהי שעבדה וגם התחתנה בליאב קייטרינג, אני יכולה להמליץ עליהם בלב שלם. מקוצעיות זה שם המשחק. ראשית, וחשוב מאוד בתור מלצרית לשעבר, הם מתייחסים לעובדים שלהם בכבוד וברצינות ואכן ...כל העובדים שלהם אחרי צבא, מנוסים, מקבלים מעל לשכר מינימום (בניגוד למרבית הקייטרינגים בארץ) ואוהבים להגיע לעבודה- שזה חשוב מאוד כשרוצים שיהיה אירוע מוצלח. שנית, בתור כלה שרואה את הצד ההפוך, קיבלנו יחס מעולה מכל אנשי הצוות- שלמה, רחלי, יהודה, ורד, הטבחים, השומר, המלצרים... כולם היו שם בשבילנו כל הזמן. האירוע היה מקצועי מאוד מבחינת ליאב- המנות הראשונות, המנות העיקריות מעולות, הקינוחים הנהדרים (אפילו במטבח הבשרי). אני אפילו מתחרטת שלא הספקתי לאכול מספיק... ובתור אשת טבע היה לי מאוד חשוב הקשר הסביבתי והמקום היה נהדר- המון טבע, שמש, ירוק... ממש כיף. בסיכומו של דבר ממליצה מאוד על הגן וכמובן גם על הגנים האחרים של ליאב שבהם עבדתי בעבר.
אהבתי: גן מדהים, מקצועיות, הבנה, גמישות, אוכל ברמה גבוהה ביותר, שירות של המלצרים ואנשי הצוות
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ
מקום מקסים ביופיו ובאווירה, מהרגע שכף רגלי דרכה שם ידעתי ששם אתחתן. שלמה מאוד שירותי ונחמד, מרגישים את האכפתיות האמיתית אצלו. בכל אירוע יש בלתמי״ם, אבל החווייה הכללית מעולה ואני ממ...ליצה בפרט על דרך ארץ ושלמה (יש לליאב קייטרינג עוד 2 גני אירועים בנוסף). אין צורך להתעסק עם עיצוב ולהוציא על זה המון כסף, שכן כל הטבע והתאורה מספיקים וזאת האג׳נדה של המקום. מי שרוצה טבע אמיתי אבל נוח, זה המקום.
תאריך קבלת השירות: 25/05/16
אהבתי: את המקום עצמו ואת היחס והשירות של שלמה.
לא אהבתי: היו לי כמה הערות מהותיות. יאמר לזכות ליאב קייטרינג שלמרות שזה היה בדיעבד, הם התייחסו ברצינות רבה להערותיי ואני בטוחה שיפיקו מכך מסקנות לאירועים הבאים. נוסף, החברה שמספקת תאורה והגברה הם ורטיגו, מהם הייתי הכי פחות מרוצה ואין ברירה אלא להשתמש בשירותם.
הצג עוד
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הנסיון והחוויה האישית של המשתמש/ת.
הצג פחות
תגובת בית העסק
לוגו של העסק
חוות דרך ארץ

להצגת חוות דעת נוספות