מצאו את הספקים המומלצים ביותר
שירות לעסקים
החתונה שלי
ניהול משימות
ניהול מוזמנים
מחשבון חתונה
הזמנה דיגיטלית
סידורי הושבה
מתנות
ברכות
הקישור
הועתק
בלוג להשראה
הטבות ומבצעים
נותני השירות
דף הבית
mitformit
להמשך גלישה באתר

טרנד חדש בחתונות: בלי מקומות קבועים

אחד ממוקשי החתונה המורכבים והמתישים ביותר לפירוק הם סידורי הישיבה לחתונה. לכל אחד מהמוזמנים יש העדפות ורצונות, ולא אחת נוצרות מתיחויות קשות בין המשפחות לזוג ובינו לבין עצמו סביב הושבת האורחים ומיקומם, מתיחויות המאיימות על שלמות הזוג, ובריאותו הנפשית.

אולמות וגני אירועים | זמן קריאה: 2 דקות
הסכסוכים, המגבלות הבטחות וההיסטוריה המשפחתית הופכים את סידור השולחנות לשאלה פסיכומטרית מורכבת, ובשל הצורך במציאת פשרה, נעשים צירופים חריגים, בהם מוצא את עצמו לפתע הדוד האלמן, תקוע בשולחן עם החברות של אם הכלה, כשהדודים מהקריות, שוב מתלוננים על הרמקול הרועש שתקוע להם באוזן. גם כאשר בדרך נס נעשה סידור השולחנות על פי כל העדפות המוזמנים, קיים חיסרון מובנה בסגנון החתונה הישן, בכך שאין בו מיזוג אמיתי וספונטני בין האורחים, כשכל אירוע הופך לדומה, תקוע ומקובע.
בקונספט חתונת ה-freestyle, מגיעים האורחים למקום בו מוצע להם מגוון רחב של מקומות ישיבה אופציונליים, המורכב מריהוט קונבנציונלי ואלטרנטיבי, פינות לאונג', פינות בר ושולחנות ישיבה בגדלים שונים לנוחות כל סוגי האורחים. האורחים עצמם מוזמנים כל העת להסתובב ולשנות מקומותיהם לפי רצונם ובאין מפריע. מפידבקים שקיבלנו התברר שהאורחים באירועי ה- freestyle נהנים הרבה יותר מפני שיש להם אפשרות בחירה, מתי לשבת, ליד מי ואיפה . היו מקרים לא מעטים בהם קרובי משפחה משני הצדדים התיידדו, היכרויות חדשות נכרתו, עסקאות התבשלו, וסיפורי אהבה התרקמו. הדבר לא היה מתאפשר לולא הייתה לאורחים הזדמנות לשוחח ולהכיר אחד את השני. התנועתיות הנעימה, וחוסר הרשמיות המלווה את הערב מונעת מאנשים מלהתקבע, ולכן הריקודים הופכים לסוערים ושמחים הרבה יותר".
חשוב לציין שארגון אירוע בסגנון הfreestyle כרוך בהשקעה ובתכנון. יש לדאוג שמקומות הישיבה יהיו נוחים ויתאימו לכל הגילאים וכן שיהיו פרוסים בחלל בצורה הרמונית ואסתטית. כמובן שישנה הקפדה שמקומות הישיבה לא יהיו סמוכים לרמקולים. יתרון נוסף שתורם רבות לאווירה המיוחדת בחתונת freestyle מתבטא בהגשת המנות. צורת ההגשה והכלים מותאמים לאופי האירוע: הצלחות קטנות והמזון נחתך בצורה המאפשרת מאכל עם צלחת ומזלג. האוכל מוגש במנות אישיות מושקעות ואנינות טעם שפותחו במיוחד על ידי השף זיו שלף, השף הפרטי של גלריית לורנס. המנות מעוררות התיאבון מחולקות לאורחים לאורך כל הערב, ומחליפים את הארוחה הכבדה והמסורתית.
איפה הם ישבו? איפה שהם רוצים
איפה הם ישבו? איפה שהם רוציםצילום:(אריאל אריכא - צלם)
אנו דואגים לעמדות מזון מעוצבות המפוזרות בגלריה כאשר כל אחת מציעה מנה עיקרית אחרת שנחתכת ומוגשת בצורה אסתטית שנוח וקל להסתובב אתה. המטרה שלנו הייתה להימנע מהצורך של הדיג'יי להכריז מתי הארוחה ומהצורך להחליט עבור האורחים מתי צריך לאכול ומתי לרקוד, אומר אהרוני. לעתים הורי הזוג מביעים ספקות וחששות לגבי סגנון ה freestyle אולם מניסיוני הם אלו שהופכים להיות התומכים הנלהבים ביותר, וממליצים עליו בחום לכל מכריהם, לאחר שהם מקבלים מחמאות על ארגון החתונה הנינוחה והמיוחדת.

אלדד אהרוני הוא מבעלי גלריית לורנס, סיפור אהבה
הייתם ממליצים על הכתבה לזוגות הבאים?

0
0
הצעות נוספות לקריאה
תאריכים אחרונים
logo
טירה על הים
אולמות וגני אירועים
מתחתנים בטוח ללא מקדמה!
תאריכים אחרונים בהחלט ל-2022
תאריכים אחרונים בהחלט ל-2022
20.3K
למימוש ההטבה
הוספת חוות דעת