מצאו את הספקים המומלצים ביותר
שירות לעסקים
החתונה שלי
ניהול משימות
ניהול מוזמנים
מחשבון חתונה
הזמנה דיגיטלית
סידורי הושבה
מתנות
ברכות
הקישור
הועתק
בלוג להשראה
הטבות ומבצעים
נותני השירות
דף הבית
mitformit
להמשך גלישה באתר

הדובדבן שבקצפת "הנבחרת"!

כבר קנית טבעת, ירדת על ברכייך ושאלת את השאלה.. היא החסירה פעימה ובעיניים דומעות השמיעה את ה"כן" המיוחל שישנה את חייכם.. ובכן, אם חשבתם שהדרמה הגדולה מאחוריכם, חשבו שנית.

אולמות וגני אירועים | זמן קריאה: 3 דקות
חשבתם שהדרמה הגדולה מאחוריכם? חשבו שנית.
חשבתם שהדרמה הגדולה מאחוריכם? חשבו שנית.צילום:(מערכת mit4mit)
חדורי מטרה ונלהבים אתם מתיישבים מול המחשב ומתחילים לנבור בהררי המידע האינטרנטי הקיים ברשת. גם אם נדמה לכם שאתם זוג יונים מסונכרן היודע בדיוק מה הוא רוצה, ההתפכחות כבר אורבת מעבר לפינה. שפע החידושים וההמצאות, גודש המידע וביזורו והעלויות המכובדות והמכבידות יכולים לבלבל גם את המסודרים והנחושים שבניכם. אנו ב"מתחתנים למען מתחתנים" החלטנו להושיט לכם יד ולחלצכם מן הסבך.
נקודת המוצא שלנו היא אותם זוגות צעירים וחסרי ניסיון המחפשים בראש ובראשונה חוות דעת אמתיות ואמינות, שנכתבו מתוך חוויה אישית ופחות כתבות שיווקיות או סיפורי חתונות ובלוגים. חוות דעת אמתיות המרוכזות במקום אחד הן מוצר נכסף אשר אתרים רבים מתיימרים להציגו אך מעצם היותם פלטפורמות פרסומיות אשר פועלות משיקולים כלכליים ואין ביכולתם לעשות זאת. אנו ב"מתחתנים למען מתחתנים" מאמינים בקהילה צרכנית חכמה והוגנת- ברור לכולנו כי התמונה אף פעם אינה "ורודה" לחלוטין וכי יכולתנו לפרסם חוות דעת מגוונות מכל קצוות הסקאלה היא גדולתנו האמיתית. יותר מכך, השכלנו למנף את הותק, המהימנות, שפע המידע והכלים המקצועיים שבידינו ולהציג בפניכם את הפרויקט הבא שלנו - "הנבחרת".
הנבחרת!
הנבחרת!צילום:(מערכת mit4mit)
מתוך אלפי נותני השירות המציגים את מרכולתם באתר ומתוך חוות הדעת הרבות הנכתבות יום יום, אנו בוררים בתהליך ארוך ויסודי ולפי אמות מידה קפדניות את נותני השירות המצטיינים והבולטים ביותר. הנבחרת תהיה מורכבת ממספר מצומצם של נותני שירות מכל תחום. כדי להיכלל על חברי הנבחרת לעמוד בשלושה פרמטרים עיקריים: (1) ותק של יותר משנה. (2) צבירה של לפחות 30 חוות דעת מעולות. (3) הגעה לדירוג עסקי של יותר משמונים. חברי הנבחרת מתחייבים להעניק שירות יוצא מן הכלל לאורך זמן, לעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובנוסף להיות חתומים על אמנת שירות ייחודית.
אמנת השירות מחייבת את הספקים למצויינות.
אמנת השירות מחייבת את הספקים למצויינות.צילום:(מערכת mit4mit)
אמנת השירות נועדה לתאם ציפיות ביניכם, הלקוחות, לבין נותני השירות של הנבחרת, מתוך תפיסה הממקמת את הלקוח במרכז העשייה. נותני השירות אשר יחתמו על האמנה יהיו מחוייבים לחרוט על דגלם שורה של סטנדרטים ועקרונות המחייבים אותם למצוינות, חדשנות ומקצוענות ומבוססים על דבקות באמות המוסר והחוק.
אתר "מתחתנים למען מתחתנים" במתכונתו החדשה עומד בקדמת החזית הטכנולוגית ומציג מערכת דירוג עסקית אשר נבנתה מחדש בשיתוף עם צוות מחקר ואנליסטים בכירים. מערכת זאת מאפשרת לנו לדרג ולמנף בכלים המהימנים והמשוכללים ביותר את מי שאתם הצבעתם עבורו. את העבודה הסיזיפית תשאירו לנו- אנו קוראים, בוררים ועומדים מאחורי חוות הדעת השונות המפורסמות באתר ומשתמשים בשפע המידע על מנת למנף את הראויים לכך ולהאיר את עיניהם של טעוני השיפור. על חברי הנבחרת להיות מספיק בטוחים בעצמם על מנת לקבל גם חוות דעת טובות פחות ולדעת איך ללמוד ולהשתפר מהן למעלה והלאה. חברי הנבחרת יזכו במיתוג וחשיפה ויזואלית רבה יותר - הם יובדלו משאר נותני השירות ויינתנו להם כלים טכנולוגיים רבים ובמה שיעזרו להם למנף את העסק שלהם.
בקרוב מאוד תוכלו להשאיר את אי הודאות והבלבול בצד, לדגום את חברי הנבחרת שלנו ומשם הדרך לאירוע מדהים וייחודי תהיה קצרה משחשבתם. בהצלחה !
הייתם ממליצים על הכתבה לזוגות הבאים?

0
0
הצעות נוספות לקריאה
תאריכים אחרונים
logo
גאיה חדרה | Gayya
אולמות וגני אירועים
גאיה חדרה | Gayya
בואו להגשים את חתונת החלומות שלכם בגאיה
בואו להגשים את חתונת החלומות שלכם בגאיה
764.8K
עוד פרטים
הוספת חוות דעת