מצאו את הספקים המומלצים ביותר
שירות לעסקים
החתונה שלי
ניהול משימות
ניהול מוזמנים
מחשבון חתונה
הזמנה דיגיטלית
סידורי הושבה
מתנות
ברכות
הקישור
הועתק
בלוג להשראה
הטבות ומבצעים
נותני השירות
דף הבית
mitformit
להמשך גלישה באתר

כותבים חוות דעת? אלה 5 הדברים שחשוב לזכור

לחוות הדעת שאתם כותבים, יש הרבה משמעות! כל החוקים על איך עושים את זה נכון ומה חשוב לדעת

כתיבת תוכן | זמן קריאה: 3 דקות
אתר mit4mit מהווה בית לקהילת המתחתנים בישראל, במטרה לייצר תרבות קנייה הוגנת ושקופה עבור הזוגות הרבים שמבקשים להינשא. לפני כשבועיים, כפי שהתפרסם בכלי התקשורת, פסק בית המשפט לטובת האתר ובכך החליט להשאיר חוות דעת שלילית שנכתבה על גן אירועים. הפסיקה האחרונה, לימדה על הנכונות שלנו לעמוד לצד הגולשים במטרה לאפשר במה פתוחה לדעות אותנטיות ואמתיות. מצד שני, היא גם הדגישה את מה שידענו תמיד: לכל חוות דעת שאתם כותבים באתר יש השפעה רבה, לכן צריך לדעת כיצד להשתמש בה בצורה יעילה, אחראית וחכמה. כדי שתמשיכו לכתוב, להמליץ ולהפרות את קהילת המתחתנים שיצרנו ביחד, ריכזנו עבורכם 5 טיפים לכתיבת חוות דעת מהימנות ומפורטות שישרתו את הזוגות המתחתנים שיגיעו אחריכם.
(TMI- (Too Much Information: כשזה קשור לחוות הדעת שלכם, אין דבר כזה יותר מדי מידע. אל תשכחו שלמילים שלכם יש כוח. זוגות אחרים שמשקיעים ממיטב כספם וזמנם בתכנון החתונה שלהם לוקחים ברצינות כל הערה שתכתבו על הספק, בין אם היא חיובית ובין אם היא שלילית. לכן, אם יש לכם מחמאה- הסבירו למה. אם יש משהו שפחות אהבתם אצל הספק- כנ"ל. ככל שתהיו יותר קונקרטיים ומפורטים, כך חוות הדעת שלכם תעזור יותר לזוג שיקרא אותה. ציינו עובדות, שתפו בפרטים, הוסיפו תמונות שימחישו את מה שאתם מדברים עליו ועוד.
אין דבר כזה יותר מידי מידע
אין דבר כזה יותר מידי מידעצילום:(מערכת mit4mit)
חוויות אישיות: באופן טבעי, כל חוות דעת באתר מבוססת על הניסיון הסובייקטיבי של בני הזוג. בשל כך, נסו לתאר את החוויה שעברתם עם הספק באופן מדויק, והשתדלו לא להעתיק טקסט מחוות דעת אחרת. העובדה שמדובר במשהו שרק אתם חוויתם, חשובה לזוג שישפוט את הספק לאור המילים שכתבתם עליו.
שפה נאותה: אנחנו נותנים את מלוא הכבוד לגולשים שלנו ועומדים מאחורי כל חוות דעת שעולה באתר, אולם באותה נשימה מתנגדים לחוות דעת שמכילות שפה לא נאותה או ביקורת שאינה מכבדת. שימו לב, שאין ביכולתנו להעלות חוות דעת המכילות ביטויים שעלולים להתפרש כהוצאת דיבה דוגמת 'שקרן', 'רמאי', 'לא להתקרב' וכדומה, לכן מומלץ להשתמש בשפה מכבדת (לדוגמה: במקום "האוכל של הקייטרינג היה מגעיל״, כדאי לכתוב "האוכל לא היה לטעמי").
שמרו על שפה נקייה ומכבדת
שמרו על שפה נקייה ומכבדתצילום:(מערכת mit4mit)
אמינות: כמו שכבר הסברנו, לחוות דעת שלכם יש כוח. בגלל זה, אנחנו מצפים מכם להיות הוגנים כאשר אתם מדווחים על החוויות האישיות שלכם מהספק אותו בחרתם. אל תנצלו את הכוח הזה לרעה. חוות דעת על קרובי משפחה, חוות דעת שליליות מתוך מטרה לסחוט את הספק או לפגוע או חוות דעת שאינן מבוססות על ניסיון או חוויה אישית- יוסרו מהאתר. בנוסף, כמות חוות הדעת שתעלו לאתר תעלה את רמת הדירוג שלכם באתר. לכן, השתדלו לחלוק את המידע שצברתם מהחוויה האישית שלכם לגבי כמה שיותר ספקים.
זכרו! כל חוות דעת שעולה לאתר עוברת תהליך אימות עמוק ומקיף שמתנהל במספר שלבים, עד לרגע האימות הסופי של חוות הדעת. בשל כך, חוות דעת אשר מכילות פרסום או השמצה מכוונים, כוללות שפה לא נאותה או נחשדות בחוסר אמינות יוסרו מהאתר.
אלו הטיפים שלנו לכתיבת חוות דעת אמינה, יעילה ונכונה. לכתיבת חוות דעת הקליקו כאן!
בברכת "אל תפסיקו לחלוק מהמידע הרב שיש לכם עם המתחתנים האחרים באתר", מערכת mit4mit.
אל תפסיקו לחלוק מידע :)
אל תפסיקו לחלוק מידע :)צילום:(מערכת mit4mit)
הייתם ממליצים על הכתבה לזוגות הבאים?

0
0
הצעות נוספות לקריאה
הוספת חוות דעת