mitformit

להמשך גלישה באתר

מעיין ונינה: חתונה בגלריה


אולמות וגני אירועים | 11:03 13/09/2018 | זמן קריאה: 2 דקות

זהו סיפור אהבה מתוק במיוחד, שנתיים וחצי של זוגיות הדוקה ויום הולדת 30 אחד שהפתיע את שתיהן, מעיין ונינה מספרות על החתונה בגלריה, הצעת הנישואין והנשימות שלפני החופה. זה סיפור האהבה שלהן…

הן הכירו באתר הכרויות ונינה ידעה שעל הדייט הזה אסור לוותר והגיעה כל הדרך מירושלים לדירתה של מעיין לדייט ראשון שנמשך יומיים שלמים!

היום הגדול
אהבה מהדייט הראשון  
תמונה: שיצו צלמים
אחרי שנתיים וחצי של זוגיות הדוקה, רביצה על הספה עם סרט טוב, נינה שנותנת למעיין לנצח ברמי והמון ארוחות טובות יחד, מעיין הרגישה שהגיע הזמן לצעד הבא.

מעיין ידעה שנינה מתכננת לה הפתעה כלשהיא לכבוד יום ההולדת ה-30 והחליטה להפתיע את נינה חזרה. לא משנה מה תהיה ההפתעה ואיפה זה יהיה הרגע שמעיין תציע לנינה נישואין וכך יצא שנינה מבלי לדעת כלל קבעה בעצם את מקום הצעת הנישואין.
הכנות ליום הגדול
ההכנות ליום הגדול  
תמונה: שיצו צלמים
נינה מצד שני עבדה קשה במשך חודשים ואירגנה למעיין 30 מתנות ליום ההולדת וטיול לאוסטריה, בלי לדעת מה צפוי לה בטיול. וכך באוסטריה על רכס הרים יפיפה מעיין הציעה לנינה נישואין, מנחשים מה התשובה? "כן, כן ועוד פעם כן".

את הגלריה השתיים הכירו מחתונה של חברים וכבר אז התאהבו במקום ולכן כשהגיע הרגע לחפש את המקום המושלם ליום הגדול שלהן, הגלריה היה המקום הראשון והאחרון שראו. מעיין מספרת: " מעבר לזה שהמקום במיקום מרכזי בארץ, מהרגע שעולים במדרגות מרגישים כאילו נמצאים בבקתה קסומה וכפרית ושוכחים לגמרי שאנחנו בכלל במרכז הארץ".
אולם אירועים
הגלריה- המקום המושלם ליום הגדול  
תמונה: הגלריה
כשפגשו את האנשים שנמצאים "מאחורי הקלעים" מעיין מספרת: "הרגשנו שיש על מי לסמוך. שמענו על כ"כ הרבה סיפורים שזוגות הגיעו לעימותים עם נותני השירות ופה יכולנו להוריד מגננות ופשוט לסמוך עליהם. זה כ"כ חשוב! התקופה של תכנון החתונה היא מלכתחילה מלחיצה ועמוסה נורא, וזה פשוט נעים שאתה סומך על האנשים שאתה עובד מולם."

לשתיים היה חשוב להעביר את האופי שלהן בעיצוב האירוע. מצד אחד הרגישו שהמקום בבסיסו מעוצב יפייפה ואין צורך להוסיף יותר מדי מצד שני רצו להביא את עצמן גם בעיצוב ולכן אחרי פגישה ספיר ובת חן, מעצבות המקום, הוחלט ללכת על עיצוב עדין ורומנטי, צבעי פסטל ופרחים לבנים בעיקר. "היה חשוב לנו גם להנכיח את הגאווה באירוע שלנו ומיתגנו את האירוע עם זוג ציפורי פלמינגו שהיו שזורות לכל אורך העיצוב".
עיצוב אולם אירועים
הביאו את עצמן בעיצוב  
תמונה: שיצו צלמים
חתונה גאה
גאות להתחתן בחתונה גאה  
תמונה: שיצו צלמים
לפני החופה השתיים התרגשו מאוד ומספרות: "שירן מנהלת האירוע פשוט עשתה איתנו נשימות. לאן שלא הבטנו בזמן האירוע שם היא הייתה ונתנה פתרונות לכל סיטואציה הזויה וידעה לתת מילה מרגיעה. הרגשנו שאנחנו בידיים הכי בטוחות בעולם."

זוג בחופה
נשימות לפני החופה  
תמונה: שיצו צלמים
"עדיין אנחנו מקבלות פידבקים מטורפים מהאורחים על התפריט המגוון וכמה שהכל היה טעים. אנשים גם מאוד אהבו את פינה הקפה והמאפייה שהייתה לאורך האירוע כולו."


רחבת הריקודים
אווירה מחשמלת ברחבת הריקודים  
תמונה: שיצו צלמים
את האירוע הן מסכמות כאירוע מחשמל, מלא באהבת חינם וממליצות לזוגות לעתיד לזכור שזה האירוע שלכם אז לנשום עמוק, לסמוך על האינטואיציה וללכת עם נותני שירות שמתחברים אליהם ומרגישים שיכולים לסמוך עליהם.

רוקדים ברחבת הריקודים
אירוע מלא באהבת חינם  
תמונה: שיצו צלמים
יש לכם משהו לומר? כתבו לנו

הצטרפו לקהילה שלנו בפייסבוק

עקבו אחריו באינסטגרם