מצאו את הספקים המומלצים ביותר
שירות לעסקים
הקישור
הועתק
בלוג להשראה
הטבות ומבצעים
נותני השירות
דף הבית
כמה רגעים..
mitformit
להמשך גלישה באתר

הסוד של עולם החתונות נחשף: הספקים מוחקים את חוות הדעת השליליות

אזהרה: אם אתם רוצים להסתמך על חוות דעת, תדאגו לחקור את המקור שלהן. אל תסתמכו על כל חוות דעת שאתם קוראים ברשת. כפלטפורמת חוות הדעת הותיקה ביותר בישראל, החלטנו לחשוף את הסוד הגדול של עולם החתונות שאף אחד לא רוצה שתדעו: רוב האתרים הגדולים בעולם החתונות מאפשרים לספקים משלמים לשלוט בחוות הדעת המוצגות בפרופיל שלהם.
הפקה וניהול אירועים | זמן קריאה: 4 דקות
כולנו מכירים את זה, לפני שאנחנו סוגרים ספק אנחנו מחפשים עליו חוות דעת ברשת.
בעולם החתונות המצב אפילו יותר רגיש. אנחנו רוצים להימנע מ"נפילות" עד כמה שניתן כדי למנוע מעצמנו עוגמת נפש ביום החשוב בחיינו. אז אנחנו משקיעים שעות בחיפוש ספקים לחתונה, חופרים ברשת בחיפוש אחר חוות דעת, שואלים חברים, משפחה ומכרים. אנו מחפשים ספק שיתן לנו מוצר או שירות מושלם במחיר טוב. אז איך נדע על איזו חוות דעת לסמוך?

שלושה צעדים שיעזרו לכם לגלות איפה תוכלו לקרוא חוות דעת אותנטיות:

1. בדיקה מדגמית של מספר ספקים באתר. האם ראיתם חוות דעת שליליות?

חשוב מאוד לבדוק האם האתר מציג חוות דעת שליליות או חיוביות בלבד. 
שימו לב בדיקה של ספק אחד בלבד, אינה מספיקה. מכיוון ותמיד יהיו ספקים טובים, שאכן אין עליהם חוות דעת שליליות, וזה לגיטימי, בידקו מדגמית מספר ספקים. ב - mitformit תוכלו למצוא חוות דעת שליליות ופיקנטיות בשפע, משמלת כלה מאכזבת ועד לאולם שנתן יחס משפיל. 


באתר תוכלו לסדר ולהציג את חוות הדעת מהדירוג הנמוך לגבוה או הפוך, אך לא מומלץ לשפוט את טיב השירות של העסק רק על פי דירוג חוות הדעת, אלא גם על ידי התוכן שלהן והמגמות שהן יכולות לשקף. 
כך למשל, אם תראו חוות דעת מאוכזבת מלפני מספר שנים ואחריה מספר רב של חוות דעת חיוביות, תוכלו להסיק שהעסק שיפר את השירות ולמד מטעויות עבר.

כמו כן, גם חוות דעת שליליות לא בהכרח צריכות להשפיע על ההחלטה שלכם - מה שלא התאים לזוג אחר יכול להיות בדיוק מה שמתאים לכם (למשל, קייטרינג שלא מציע הגשה בסגנון בופה יכול להתאים לזוג אחד ולא להתאים לאחר). לכן חשוב לקרוא את חוות הדעת החיוביות והשליליות על מנת לקבל את התמונה המלאה.


2. האם חוות הדעת נבדקות?

כדי להימנע מחוות דעת פיקטיביות, צריכה להיות בקרה אוטומטית וידנית על חוות הדעת שנכתבות בפלטפורמה. חפשו סמל שמאשר שחוות הדעת נבדקה או בדקו את האותיות הקטנות וקראו האם האתר מבצע בקרה שכזו. ב - mitformit הגולשים נבדקים ומאומתים באופן דיגיטלי מה שיעזור לכם לדעת שחוות הדעת נכתבות ע"י זוגות אמיתיים ולא הספקים עצמם למשל.


3. בידקו אם אתם יכולים לכתוב חוות דעת על ספקים שאינם חלק מהמאגר 

אתר חוות דעת שיש בו חוות דעת אותנטיות יציג כל חוות דעת לגיטימית בתחום החתונות כשירות למתחתנים, ללא קשר לתשלום מצד הספק. כמו כן, שימו לב אם הספקים מגיבים לחוות הדעת, בד"כ זוהי אינדיקציה טובה לאמינות הפלטפורמה.


אתר mitformit או מתחתנים למען מתחתנים כשמו כן הוא - הוא הוקם כפלטפורמה שכל מטרתה לעזור למתחתנים הבאים לבחור את הספקים שלהם נכון ולהימנע מטעויות ועוגמת נפש.
הפלטפורמה פתוחה לכל זוג שהתחתן (או שעומד להתחתן), לכתוב את חוות דעתו האמיתית על כל בעל עסק בתחום החתונות ואף על הירח דבש. חשוב להבין, בזכות אותן חוות דעת אמיתיות תודעת השירות של הספקים בעולם החתונות השתפרה מאוד בשנים האחרונות. למתחתנים ולחוות הדעת שלהם יש השפעה!

הגולשים נבדקים ומאומתים באופן דיגיטלי וכמו כן גם חוות הדעת. חלק מחוות הדעת מאומתות מדגמית גם באופן טלפוני. במקרים של דיווח על חוות דעת "בלתי הולמת" מתבצעת פנייה לבירור מול הכותב, אמיתות הכותב נבדקת ובמידה והכותב לא מגיב - מסירים את חוות הדעת.

בשל הבדיקות המעמיקות, לספקים אין שום דרך להשפיע על הדירוג שקיבלו. בנוסף, אין לנותני השירות השפעה על פרסום או אי פרסום חוות דעת מסויימת, בשום דרך.
נותני השירות לא יכולים למחוק את הפרופיל שלהם מהאתר. לספקים יש את היכולת להגיב לחוות הדעת ולומר את הצד שלהם בנושא ואף להוסיף תמונה.
* לתמונה אין קשר לכתבה* לתמונה אין קשר לכתבה | תמונה: AGS
הייתם ממליצים על הכתבה לזוגות הבאים?

1
0
הצעות נוספות לקריאה
logo
שף רוסלן -הפקת אירועים
הפקה וניהול אירועים
מסיבה או רק חופה?
יש לי את הפתרון הקולינרי המושלם עבורכם
יש לי את הפתרון הקולינרי המושלם עבורכם
1.8K
למימוש ההטבה
logo
שף רוסלן -הפקת אירועים
הפקה וניהול אירועים
מסיבה או רק חופה?
יש לי את הפתרון הקולינרי המושלם עבורכם
יש לי את הפתרון הקולינרי המושלם עבורכם
1.8K
למימוש ההטבה
הוספת חוות דעת