מצאו את הספקים המומלצים ביותר
שירות לעסקים
הקישור
הועתק
בלוג להשראה
הטבות ומבצעים
נותני השירות
דף הבית
כמה רגעים..
mitformit
להמשך גלישה באתר

זהו יום הבוחרים - סיפורם של אליהו ומושקה

אחת הבחירות הגדולות שנעשה בחיינו, ככל הנראה תהיה עם מי נרצה לבלות את חיינו, למי ניתן את ליבנו ועם מי נרצה לבנות משפחה. כל בחירה בחיים הובילה אותנו למקום שבו אנחנו עומדים. 
לכבוד יום הבחירות, שוחחנו עם זוג מקסים שמתחתן ממש היום, ועל הבחירות שהם עשו בארגון החתונה. ולא, לא שאלנו אותם למי הם מצביעים.

הפקה וניהול אירועים | זמן קריאה: 3 דקות
אליהו ומושקה - הזוג הנבחראליהו ומושקה - הזוג הנבחר

הדרך לגן עדן

אליהו ומושקה הכירו ביוני ב"שליש גן עדן" - אתר הכרויות לדתיים ושומרי מסורת. ההצעה הייתה מאוד אינטימית, בבית. אליהו מגיע מבית מסורתי ואילו מושקה מגיעה מבית חרדי, יחד הם חיים במתכונת של כיפות סרוגות. 
סימפל גולן ואלינה - simpleברית קדושה | תמונה: סימפל גולן ואלינה - simple

חתונה חילונית-דתית כסמל לפלורליזם

החתונה היא חתונה מעורבת, כלומר יש בה קהל חילוני וקהל חרדי. אליהו מספר כמה זו משימה מאתגרת ומורכבת, כי "מצד אחד צריך לכבד את שני הצדדים ומצד שני צריך להיות מספיק אטרקטיבי" גם לקהל החילוני. כך הגיע הזוג למסקנה הבאה - בחלקה הראשון החתונה תהיה במתכונת של חתונה חסידית ובחלקה השני חתונה רגילה, אמנם עדיין עם מחיצה אבל באיזשהו שלב אחרי המנה העיקרית של הברכות תהיה מסיבת ריקודים רגילה. 
החתונה תהיה בגני לאפייט בלוד שיש להם הכשר של חב"ד. בחתונה מסוג כזה יש פרטים נוספים שיש להתחשב בהם, למשל בקבלת הפנים היה צריך להקפיד על המוסיקה שתהיה ללא שירה של זמרות ושירי אהבה. לכן הייתה חשיבות עליונה לעבודה צמודה עם הדיג'יי והצלם. 
כשקבעו השניים את יום החתונה בכלל לא היה להם מושג שזה יהיה יום בחירות. הרצון היה שיום למחרת יהיו הבחירות, אבל הן הוקדמו. 
סימפל גולן ואלינה - simpleבוחרים אחד בשני | תמונה: סימפל גולן ואלינה - simple
הדיג'ייהדיג'יי | תמונה: אמיר אבא

היפוך היוצרות - חתן מארגן

הזוג מסורתי באמונותיו אבל יוצא דופן בארגון החתונה. לרוב יוצא שהכלה היא זו שמארגנת ומתכננת, אבל הפעם אליהו החתן הוא זה שמנצח על הכל. "יש גברים שרוצים להיות מעורבים ורוצים להיות בתוך העניינים". כששאלנו את אליהו מה לדעתו השוני בכך שהחתן הוא זה שמארגן, הוא השיב שהוא מסתכל על הכל בצורה יותר רחבה, לפתור בעיות, לא להתעקש על כל פרט ופרט. הוא ממש בנה לעצמו תוכנית עבודה עם טבלאות אקסל ומשימות. "אני רואה בזה כפרויקט לכל דבר". יחד עם זה מושקה היא שותפה אמיתית ומלאה בכל התהליך, כך מעיד אליהו, אך הוא זה שמוביל.
סימפל גולן ואלינה - simpleשותפות מלאה | תמונה: סימפל גולן ואלינה - simple

חתונת תקציב

בחירה נוספת שעשה הזוג היא ללכת על חתונת תקציב - כלומר ההוצאות על האירוע מחושבות ותואמות ליכולת הכלכלית של הזוג. בתכנון החתונה אליהו נעזר בכלי של מתחתנים למען מתחתנים ה - wedplanner בו אפשר לתכנן את כל האירוע החל ממחשבון חתונה לניהול התקציב, סידורי הושבה, יצירת הזמנה דיגיטלית וניהול משימות- הכל מרוכז במקום אחד. בכלי של ניהול התקציבי תוכלו להזין את ההכנסה של כל אחד מבני הזוג ואת ההוצאות על כל ספק ושירות כולל מחיר למנה וכמה אורחים אישורו הגעה לאירוע. 
זכרו שבחתונת תקציב יש דרכים להקל על התהליך, אין צורך להגיע לסוף האירוע עם הלשון בחוץ ברמה הכלכלית. כשאתם יוצאים לדרך המשותפת שלכם תוכלו ליהנות מהאירוע וגם מהעתיד. 
אפליקציית ה- wedplannerאפליקציית ה- wedplanner | תמונה: מתחתנים למען מתחתנים
וככה זה נראה באתרוככה זה נראה באתר | תמונה: מתחתנים למען מתחתנים

ספקים שמלווים את הזוג


אולם: גני לאפייט

דיג'יי: אמיר אבא

מקום התארגנות: אחוזת y

הייתם ממליצים על הכתבה לזוגות הבאים?

0
0
הצעות נוספות לקריאה
logo
מתחתנים למען מתחתנים
אתרים ואפליקציות לחתונה
מתחתנים למען מתחתנים
כותרת שיווקית
כותרת שיווקית
נהלו את הפקת החתונה ביעילות וללא עלות
378.4K
מתחילים
הוספת חוות דעת