"

מהפגישה הראשונה שלנו עם לירון היה ...

"
  כתב/ה חוות דעת לפני 4 שנים
80 מתוך 100
מהפגישה הראשונה שלנו עם לירון היה חיבור, כאילו נפגשנו עם חבר ותיק. לירון הבין מהר מאוד את הטעם המוסיקלי שלנו כבר בפגישה הראשונה, ובפגישה השנייה רשם לעצמו מספר שירים מסויימים שדיברנו עליהם.נראה היה שלירון קלט בדיוק את הראש שלנו וכל הצעה שלו הייתה מדוייקת.מה שפחות אהבנו, בתחילת הריקודים, לאחר החופה, שם שירים בסגנון שלא בחרנו אותו ושלא התאימו לטעם המוסיקלי שלנו ושל רב האורחים שלנו. אנשים האומנם רקדו, אך זזו במעט אי נוחות מפני שזו הייתה מוסיקה שקשה לרקוד אותה ולא הטעם של מרבית חברינו הקרובים או שלנו. רק לאחר שניגשנו ללירון ודרשנו להחליף, המוסיקה השתנתה לסגנון שעליו דיברנו בדיוק. הרגשנו שאנחנו "הרגשנו את הקהל" טוב יותר ממנו בתחילת האירוע, ולמרות שחשב שכולם רוקדים ומתחברים, הסברנו לו שמוסיקה שאינה הטעם שלנו לא תתקבל בשום מצב. מסתבר שצדקנו...
לא אהבתי אצל העסק: למרות שנראה שקלע בול לטעם שלנו בפגישות, השירים הראשונים היו נפילה מבחינתינו וחבל, הם אלה שפותחים את האירוע.
תגובת בית העסק לחוות הדעת לפני 3 שנים
חתונה קטנה 120-150 איש. רב הקהל אוריינטציה ים תיכונית, מיעוט רוסי. זוג שמעוניין ברוק, מטאל, 90 ומוסיקה איכותית ומאתגרת קהל. הבעיה: הזוג שקט ומופנם עם מעט חברה צעירים, שרובם מהעבודה, שיותר באו לסמן V מאשר לרקוד. משימה מאתגרת מאוד.. חשוב לי האושר של הזוג, ולמלא את הרחבה בשירים שהם אוהבים או בשירים מקבילים באותו כיוון. שיר או סגנון שזוג מבקש שלא ינוגנו, לא יושמע בשום מצב! ולראיה מאותו הרגע שבקשו להדבק ברשימה (שהתאימה מוסיקלית ל 10 אנשים+-), הצלחתי לשמור על הרחבה, לצד רעיונות מוסיקליים שלי שלא הופיעו ברשימה.. אני מבין לחץ בתחילת הארוע, זה טבעי. אבל שבוחרים קו מוסיקלי ייחודי, ומנסים להלבישו על קהל שברובו הסגנון פחות מדבר אליו, למעט מספר חברים ודוד אחד או שניים, צריך להבין שיש דרך מוסיקלית, ואי אפשר "לשרוף" את להיטי הרייטינג הגבוה יחסית על תחילת הריקודים אלא יש לחלקם לאורך הארוע כדי לשמר את הקהל. לראיה, 2 חברים שהלהבו מאוד מהמוסיקה בחתונה, סגרו איתי חתונות.
חוות הדעת המוצגת להלן הינה אישית ומבוססת על הניסיון והחוויה האישית של המשתמש שכתב אותה
קרא עוד חוות דעת על אופוריה - לירון ומוש - מרגישים מוסיקה!

hello

להמשך גלישה באתר
up